Productdetails:
|
Maat: | 30*40*170mm | Meetbereik: | 0-15% |
---|---|---|---|
Metingsnauwkeurigheid: | 0.5% | Gebruik: | Concentratie |
Markeren: | atc zoutgehalterefractometer,suikerbrix refractometer |
Atc van de mijnolie Draagbaar de Concentratiemeetapparaat van de Refractometer 0-15% Antiroest Scherp Emulsie
1) verschijningskenmerken
Belangrijkste deel, Prisma, dekkingsplaat, rubber, glassAre gemaakt van hoogte - kwaliteitsmaterialen, hoofdzakelijk exportgericht, Klantengroepen die hoge eisen ten aanzien van productkwaliteit hebben. In de naverkoopdienst, belooft de fabriek geen persoonlijke fout binnen zes maanden, kan vrij van last, vrije garantie binnen één jaar worden vervangen.
2)Het heeft de functie van de temperatuurcompensatie, maakt gegevens nauwkeuriger
3)De ooglens wordt gemaakt van optisch materiaal, die hogere duidelijkheid hebben, vermindert de moeheid van viewersense.
Product die aanpassen:
Het instrument wordt gehuisvest in een speciaal geval met attachments1Manual; 2Screwdriver; 3Straw; 4Flannelette.
Producttoepassing:
M15emulsionrefractometer heeft etc. de voordelen van eenvoudige structuur, schokbewijs, gemakkelijke verrichting en portabiliteit, duidelijke visie, hoge kostenprestaties. De emulsiereeksen worden hoofdzakelijk gebruikt in mijnbouw, worden de Suikerreeksen gebruikt op ingeblikt voedsel, vruchtensapvervaardiging, wijn het maken, gisting, drank, fruit, honingsinzameling en andere gebieden. De zoute reeksen worden gebruikt op mariene aquicultuur, aquarium, fysiologische zoute voorbereiding en andere gebieden. De industriële reeks wordt toegepast op de opsporing van automobiele batterijen, koelmiddelen, schoonmakende vloeistoffen, werktuigmachines, smerende vloeistoffen en scherpe vloeistoffen.
Momenteel, is de kwaliteit van gelijkaardige producten op de markt ongelijk, is de kwaliteit in de meerderheid, en de kwaliteit van de materialen is ontoereikend
De producten worden vergeleken als volgt:
Contactpersoon: Miss. Feng
Tel.: +8613510920092